Zpět

Hudební skupina La Sklerosa revival band vznikla v r. 2000

hrajeme ve složení:
Petr Vocel - sólová kytara, zpěv, efekty, ohňostroje
Viktor Brůžek - kyt., zpěv, Ptákoviny, Aloha, Hangár
Radim Kasal - baskytara
Marek Jiroš - bicí
Mirek Podhorecký - klávesy, tamburína, zpěv
Standa Staněk - foukací harmoniky
, noise, perkuse
Hostuje Jirka Celler , Karel Richtr - trubka, saxofon

Naše produkce trvá až 3 hodiny čistého času. Repertoár skupiny se doplňuje podle zkušeností z koncertů a přání posluchačů. Uslyšíte nejen hity světových a českých kapel, ale i známé filmové melodie. Umíme navázat kontakt s publikem, vybrané písně si zazpíváte s námi na pódiu. Nás nestačí jen slyšet, musíte i vidět, jakou skvělou show předvedeme.
Máte zájem o Red Hot Chilli Peppers revival ? Zahrajeme hodinu jen od této kapely.
Chcete slyšet Tři sestry nebo Horkýže slíže? Z největších hitů těchto kapel uděláme hodinový set na přání. Každému koncertu věnujeme maximální energii.

 
     

 

Hráli jsme koncerty pro Liberální institut, firmy MICROSOFT, BUSHMAN, Volvo, Autocont, GE money, Vodafone, závodní team BUGGYRA (okruh Nürburgring) i na Mistrovství ČR ve snowboardingu, wakeboardingu, dále na jachtařských a windsurfových závodech, spoustě beer festů a festivalů. V roce 2005 jsme vystupovali na závěrečném galavečeru MFF Karlovy vary v GH Pupp. Účinkovali s námi i známí muzikanti jako je Ondřej Hejma, Mirek Barabáš, Mariana Wesly, a Vladimír SECKÝ "Boryš"

Hrajeme firemní akce, zábavy, oslavy, maturitní plesy a svatby. Máme vlastní 4.5 kW zvukovou a světelnou aparaturu, která stačí k nazvučení středních sálů a open akcí. Pro větší scény zajistime zvukaře s výbavou.

Profesinální přístup, pyrotechnické efekty a ohňostroje.

Stage - Rider    Plakát     Trička     Seznam skladeb OSA

Kontakty:
Petr Vocel - 602 335 728
Viktor Brůžek - 602 251 295
petr zavináč sklerosa tečka cz

Vzkazy:Facebook
guestbook

     
 
 
   
Zpět