Nejbližší akce

Čarodějnice ve Štěrboholích

Naše skvělé hvězdy

O nás

Cover skupina La Sklerosa revival band vznikla v r. 2000

Naše produkce trvá až 3 hodiny čistého času. Repertoár skupiny se doplňuje podle zkušeností z koncertů a přání posluchačů. Uslyšíte nejen hity světových a českých kapel, ale i známé filmové melodie. Umíme navázat kontakt s publikem, vybrané písně si zazpíváte s námi na pódiu. Nás nestačí jen slyšet, musíte i vidět, jakou skvělou show předvedeme.

Máte zájem o Red Hot Chilli Peppers revival ? Zahrajeme hodinu jen od této kapely. Chcete slyšet Tři sestry nebo Horkýže slíže? Z největších hitů těchto kapel uděláme hodinový set na přání.

Každému koncertu věnujeme maximální energii.

Hráli jsme koncerty pro Liberální institut, firmy MICROSOFT, BUSHMAN, Volvo, Autocont, GE money, Vodafone, závodní team BUGGYRA (okruh Nürburgring) i na Mistrovství ČR ve snowboardingu, wakeboardingu, dále na jachtařských a windsurfových závodech, spoustě beer festů a festivalů. V roce 2005 jsme vystupovali na závěrečném galavečeru MFF Karlovy vary v GH Pupp. Účinkovali s námi i známí muzikanti jako je Ondřej Hejma, Mirek Barabáš, Mariana Wesly, a Vladimír SECKÝ „Boryš“.

Hrají s námi Jirka Celler , Karel Richtr – trubka, saxofon

Hrajeme firemní akce, zábavy, oslavy, maturitní plesy a svatby. Máme vlastní 4.5 kW zvukovou a světelnou aparaturu, která stačí k nazvučení středních sálů a open akcí. Pro větší scény zajistime zvukaře s výbavou.

Profesinální přístup, pyrotechnické efekty a ohňostroje.

Video galerie

Podívej se a prohledej si na náš repertoár

Table Plugin

Kdo není náš fanoušek na facebook, jako by nebyl

Tak se připojte je to snadné